NEWSLETTER: Chcete vědět o všech našich slevových akcích? Chcete být jako první informovaní o našich novinkách? Chcete se účastnit soutěží o naše hračky? Odbírejte náš newsletter. Rozesíláme ho maximálně jedenkrát měsíčně a lze se z něj kdykoli odhlásit. Napište nám vedle Váš email.
Opište prosím kontrolní kód "7101"
50.jpg

Na útěku - Marek Vadas

Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La29
Dostupnost: Skladem
251 Kč
© www.hrackyodjinud.cz

Chlapec, jeho otec a pes Alan se nedobrovolně vydávají na cestu poté, co jejich rodné město zachvátila podivná choroba. Touží nalézt místo, kde by se mohli v klidu a míru usadit. Jejich cíl ale leží kdesi v nedohlednu. Při putování městy, vesnicemi a zeměmi nacházejí pomoc a přátelství, ale také různé druhy předsudků a odmítání. Barvitý, magicko-realistický příběh svými exotickými kulisami odkazuje k černému kontinentu, stejně jako k fantastickým Sindibádovým dobrodružstvím, zároveň však zůstává aktuální i ve vztahu k současnému světu.

Autor Marek Vadas při křtu knihy řekl: „Keď som začal písať túto knižku, inšpiroval som sa najmä situáciou vo svete. Posledný rok-dva som cítil v spoločnosti nárast nenávisti. Chcel som preto napísať knihu, kde by bolo normálne, keď niekto prejaví súcit alebo poskytne pomoc." (Zdroj: https://kultura.pravda.sk/kniha/clanok/409411-v-detskej-knihe-utek-sa-moze-najst-kazdy/).

Ilustrace: Daniela Olejníková

Daniela Olejníková získala v květnu 2017 za ilustrace původního vydání Cenu za nejkrásnější slovenskou knihu roku.
Původní

Původní

slovenské vydání.
Každá kapitola

Každá kapitola

zabírá dvoustranu a začíná ilustrací. (V češtině: "Jak jsem se naučil utíkat")
"V partě jsme

"V partě jsme

silnější"
"Mám se prý

"Mám se prý

naučit pořádně běhat. [...] Děti musí umět utíkat."
Táta mě chytil

Táta mě chytil

za ramena. "Nikdy jsem tě neopustil. Patříme přeci k sobě."
Věk: 6 +
25.10.17 01:28
petra.dominkova
Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón.
Opište prosím kontrolní kód "8140"

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one