NEWSLETTER: Chcete vědět o všech našich slevových akcích? Chcete být jako první informovaní o našich novinkách? Chcete se účastnit soutěží o naše hračky? Odbírejte náš newsletter. Rozesíláme ho maximálně jedenkrát měsíčně a lze se z něj kdykoli odhlásit. Napište nám vedle Váš email.
Opište prosím kontrolní kód "7036"
50.jpg
Mnohé hračky doma zkoušíme! S mou děvítiletou dcerou vystřihujeme a lepíme zvířátka, skládáme puzzle, vyrábíme obrazy, kreslíme do sešitů, omalováváme, stavíme. Zkoušíme, zda samolepky opravdu lepí, dílky stavebnice k sobě pasují, jestli fixa v sešitu neprosvítá z druhé strany, jestli je popis, jak sestavit zvířátka, pochopitelný a tak dále. Snažíme se ověřit, jestli naše hračky a hry fungují, jak mají. Pokud narazíme na problém, prozradíme vám ho a navrhneme řešení, zároveň s vámi sdílíme fotografie z našeho domácího hraní.

V některých případech i ke hračce něco zdarma přidáme, pokud budeme mít pocit, že by to hraní vylepšilo... Všechny tyto informace najdete v kategorii "Hrajeme si za vás", kterou u produktů najdete. Hrajeme si postupně, takže nám nezazlívejte, pokud zrovna u produktu, který jste si vybrali, tyto informace ještě nebudou. Námi použité hračky, u nichž to jejich stav dovolí (např. puzzle, stavebnice) budeme se slevou prodávat jako použité v kategorii "Z druhé ruky".
Puzzle chobotnice
Puzzle chobotnice
Moje galerie: Na venkově
Moje galerie: Na venkově
Domeček pro panenky
Domeček pro panenky
Lodě: skládačka

Lodě: skládačka

Kdepak je sýr?

Kdepak je sýr?

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón.
Opište prosím kontrolní kód "4381"

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one