Kreartivity - sešit pro malé umělce

Výrobce: Londji (Španělsko)
Kód: Lo13
Dostupnost: Skladem
227 Kč
Prozkoumejte svět, v němž mají korkové zátky oči, nos a pusu, tužky mají nožičky a kamínky nosí klobouky. Kresli až do zemdlení, zamysli se, co tu chybí a vůbec, užij si to! Sešit má netradiční rozměr, je víc než třikrát širší, než vyšší. Jeho součástí jsou návody na výrobu papírové lodičky a ptáčka a tři spojovačky podle čísel. Skoro žádná stránka není úplně čistá, všude je něco předtištěné: fotografie různých objektů (krajíce chleba, korkové zátky, tužky, zmačkané papíry), kresby (kráva, láhev, auto) a různé čáry, vlnovky, rámy, ... Ideální pro čekání u lékaře, na letišti či na jídlo v restauraci. V sešitě je několik výrazů ve francouzštině ("chez moi", "mon petit bateau", "mon école"), proto vám ho pošleme i se slovníčkem...
Věk: 4 +
Některé ze stránek sešitu
Některé ze stránek sešitu
Věšíme prádlo

Věšíme prádlo

na šňůru.
Z hřebíků

Z hřebíků

vytváříme obličeje.
Krajíce chleba

Krajíce chleba

můžou být i hlavy.
Hrajeme si za vás
Sešit dceru vyloženě zaujal, jak je vidět z fotografií. Malovali jsme pastelkami i fixami a máme radost, že fixy na druhé straně neprosvítají. Formát je skutečně netradiční: délka je o malinko menší, než výška papíru o velikosti A4. Sešit Kreartivity vydrží vašemu dítěti jistě dlouho, neustále je možné něco dokreslovat, případně gumovat a překreslovat.
Zdobíme

Zdobíme

kraslice.
Dokreslujeme

Dokreslujeme

klece a ptáčky.

Materiál: Recyklovaný karton a papír
Ekologický výrobek (papír z udržitelného lesního hospodářství)
Velikost: 29 x 9 cm
, 50 stránek
13.06.18 17:12
petra.dominkova
Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti, přes Uloženku při platbě v hotovosti a skrze platební bránu PayPal.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one