Jak cestovala ježibaba do města Paříže

Výrobce: Bylo nebylo (ČR)
Kód: By12
Dostupnost: skladem
30 Kč
Jde o volné pokračování knihy "Smutný příběh o ztrátě brýlí a co následovalo potom": ježibaba má děsně ráda králíky, má ale i chuť na ústřice, tak se rozhodne, že pojede do Paříže,a při té příležitosti tam vystaví své obrazy. Cestou se musí vyrovnávat s některými problémy způsobenými tím, že neumí francouzsky ani slovo. Jestli chcete vědět, zda se čarodejnici podařilo prodat své obrazy (na nichž byli - samozřejmě! - králici), dočtěte až do konce!
Kniha je volné

Kniha je volné

pokračování "Smutného příběhu o ztrátě brýlí a co následovalo potom".
"Kateřina Černá vystudovala malbu v ateliéru Karla Součka na AVU. Rukopis její tvorby je od počátku velmi ženský a lyrický, čímž se liší od svých spolužáků a pedagogů. Svou první autorskou knížku vydala v roce 1962. Ručně psaný sešitek odpovídal poetickému stylu jejího díla. Od té doby vydávala pod hlavičkou „Soukromého rukodělného vydavatelství Grafoman“ umělecky zpracované rukopisy, vždy v jednom exempláři nebo vydané vlastním nákladem jako příležitostné tisky. Tyto sešity jsou buď psány a ilustrovány rukou, nebo jsou zpracovány grafickými technikami leptu a linorytu...

Minulý rok objevila rukopisy paní Černé grafička a nakladatelka Anna Pleštilová, absolventka UMPRUM a majitelka nakladatelství Bylo Nebylo. To se věnuje vydávání poezie, autorských knih, knížek pro děti i beletrie pro dospělé, které vznikají pod rukama několika autorů, jsou pečlivě upravené a nezřídka ručně vázané. Umělecky laděné rukopisy Kateřiny Černé přesně odpovídají poetickému zaměření nakladatelství, a tak je Anna Pleštilová začala v malém nákladu vydávat." Zdroj: Lidové noviny
Formát sešitku

Formát sešitku

je A6 (jak slovníček).
Věk: 4 +

Rozměry: 14 x 10 cm
Počet stran: 11

 
22.06.18 15:16
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti, přes Uloženku při platbě v hotovosti a skrze platební bránu PayPal.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one