Prázdniny - strategická hra s nakupováním

Výrobce: Djeco (Francie)
Kód: Dj53
Dostupnost: Skladem
356 Kč
Hra, v níž hráči musí hospodařit tak, aby si dokázali nakoupit co nejvíce "zážitků" z pěti vybraných kategorií. Každý hráč na začátku dostane určitou hotovost a náhodně se vybere 5 "zážitků" z osmi možných. Hráči jeden po druhém tahají karty z paklíku. Pokud narazí na kartu jednoho z pěti vybraných "zážitků", tak si ji mohou koupit (každý "zážitek" je tu čtyřikrát, v hodnotě 5, 10, 15 a 20 korun). Další karty slouží k různým finančním operacím - hráč získá příslušný obnos z banku nebo naopak do něj musí zaplatit daň, musí vybrat některou kartu ze svých "zážitků" a nabídnout ji ostatním v aukci či si musí nějakou kartu zakoupit od jiného hráče. Hra končí v momentě, kdy jeden hráč získal všech 5 vybraných "zážitků", a zároveň má více karet, než ostatní hráči.

Design: Magali Le Huche
Ilustrace: Babayaga
Speciální karty

Speciální karty

Zleva: hráč dostane 5 korun z banku / za každou kartu "zážitku", kterou hráč vlastní, musí zaplatit 5 korun do banku" / hráč musí vybrat jednu svou kartu a nabídnout ji do aukce; vyvolávací cena je ta, která je na kartičce.
Věk: 7 +
Zážitky:

Zážitky:

Vpravo a vlevo "extrémní sporty", s číslem 10 "putování vesmírem" a skákaní v pytli z kategorie "závody". Další kategorie, které nejsou na obrázku jsou "lov", "potápění", "projížďka na moři", "hra na schovku" a "chození po památkách".
01.04.18 15:34
petra.dominkova
Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti, přes Uloženku při platbě v hotovosti a skrze platební bránu PayPal.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one