Alphabet - Květa Pacovská

Výrobce: Tate (Velká Británie)
Kód: Ta29
Dostupnost: do měsíce
675 Kč
Alphabet je neobyčejná procházka mezi písmeny, jejíž autorkou je jedna z nejslavnějších světových ilustrátorek - Češka Květa Pacovská. Využívá různé textury, odrazy, otevírací okénka a vyskakovací části a povyšuje tak knihu na jinu úroveň. Čtenáře tento hravý a nápaditý svět úplně pohltí.

Květa Pacovská se narodila v Praze roku 1928. Roku 1992 získala za své celoživotní dílo cenu Hanse Christiana Andersena, nejváženější ocenění na poli literatury pro děti a mládež.

Mrkněte vpravo na listovačku knihou. Zdroj: Creciendo con libros y juegos

Kniha je bez textu - jsou zde pouze písmena.

* * *

Alphabet is an extraordinary journey into letters created by one of the world’s most celebrated illustrators, Květa Pacovská. With a rich concoction of textures, reflections, windows and popups, Pacovská takes the art of the picture book to new levels, absorbing readers of all ages into a playful and imaginative new world.

Květa Pacovská was born in Prague in 1928. In 1992, she won the Hans Christian Andersen Award, the highest and most prestigious international distinction in literature for young people, for her lifetime achievement in art. she is the author of The Sun is Yellow, also from Tate Publishing. She is also the winner of the Bologna Ragazzi Special Award.
Kniha naživo.

Kniha naživo.

Obal knihy.

Obal knihy.

G H I J K

G H I J K

R

R

Věk: 3 +
Kniha je

Kniha je

značně objemná - hřbet měří bezmála 3cm.
20.03.19 18:19
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one