časopis Raketa č. 9

Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La26
Dostupnost: Skladem
89 Kč
"Každý z nás je jedinečný a každý z nás může mít i nějaký hendikep," píše se v nové Raketě. Ta seznamuje čtenáře (nejen) s životem lidí s hendikepem: vysvětluje, co to jsou asistenční psi, představuje Braillovo písmo a znakovou řeč, líčí životní osudy slavných umělců a sportovců, kteří se museli se svým handikepem vyrovnat a vysvětluje, k čemu je naslouchadlo, kardiostimulátor a endoprotéza. Nechybí ani klasické rubriky - komiksy, vaření, tip na výlet, stolní hra.

Nakladatel píše: Deváté číslo s podtitulem JINÝMA OČIMA se věnuje tématu tolerance, jinakosti a hendikepům. Oslavuje fakt, že každý z nás je jedinečný originál. Děti si vytvoří tabulku Braillova písma, naučí se znakovou prstovou abecedu, vyzkouší malovat pusou, vystřihnou želvy na skejtu, dozví se, jak se cvičí asistenční psi, kdo je vlastně kyborg a co to je Deklarace lidských práv. Číslo, které vede přes překážky, abychom věděli, že nejsme na tomhle světě sami. Na tomto vydání se podíleli mj.: Lukáš Urbánek a Milada Rezková (Dr. Racek), Aneta F. Holasová, Nikkarin, Johana Švejdíková, Pavel Ondruch, Kateřina Bažantová alias Ktaiwanita, Jindřich Janíček, Petra Josefína Stibitzová, Patrik Antczak, Filip Pošivač a Jana Šrámková. Obálku nakreslila Mařenka Urbánková.
Věk: 5 +
Místo hledání

Místo hledání

rozdílůmáte najít pět hraček, které potřebují opravit.
Najdete

Najdete

bezbariérovou cestu do kina?
05.06.18 18:07
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one