Výrobce: Tate (Velká Británie)
Kód: Ta15
Dostupnost: Skladem
352 Kč
© www.hrackyodjinud.cz

Je čas na odlet! Každý rok ptáci z celého světa opouštějí své domovy a setkávají se v džungli. Tentokrát se k nim poprvé přidal Červený zobáček a má před sebou dlouhou cestu. Cestuj s Červeným zobáčkem kolem světa a použij kouzelnou lupu, která je ke knize přiložená, abys zjistil, co se SKUTEČNĚ na obrázku odehrává. Ať už cestujete skrze lesy nebo nad farmami, přes města a oceány, vždy se vám naskytne úžasná podívaná: mravenci předvádějí akrobatické kousky, krokodýli si vyjeli na loďce, mezi oblaky stojí továrna a opice hraje na violoncello! Podobně jako Červený zobáček se jistě nebudete moci dočkat, až všem povíte, co jste na své cestě viděli.

Ilustrátoři a grafičtí designéři Agathe Demois a Vincent Godeau společně studovali na prestižní škole Arts Décoratifs ve Strasbourg. Tato kniha je výsledkem jejich spolupráce.

!! KNIHA JE V ANGLIČTINĚ!!

It’s time to depart!

Every year, birds from all around the world leave their homes and gather together in the jungle. This is the first time Red Beak has joined the birds’ great journey, and he has a long way to travel.

Follow Red Beak as he flies to the other side of the world and use the magic view-finder inside the book to discover what’s really going on behind the scenes. Over forests and farmlands, cities and seascapes you’ll see some amazing sights: acrobatic ants, a cruise-ship crocodile, factories in the clouds - even a monkey play the cello! Like Red Beak, you’ll be bursting to tell everyone what you’ve see on your great journey.

Illustrators and graphic designers Agathe Demois and Vincent Godeau studied together at the renowed Arts Décoratifs in Strasbourg. This book is the result of their unique collaboration as joint authors.
Detail:

Detail:

co je vidět pod lupou.
Červená lupa

Červená lupa

vám pomůže prokouknout červenou vrchní vrstvou a ukáže, co je nakresleno modře.
Věk: 3 +
18.06.18 14:11
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one