Umění v krabičce (Art in a Box) - tipy na tvoření

Výrobce: Tate (Velká Británie)
Kód: Ta17
Dostupnost: Skladem
425 Kč
© www.hrackyodjinud.cz

Art in a Box je sada dvaceti kartiček, na nichž jsou tipy na výtvarné aktivity inspirované uměleckými díly,které najdete v londýnské Tate Gallery. Kartičky jsou oboustranné, na jedné je zobrazené příslušné dílo (obraz, textilie, fotografie, socha) a na druhé je návod jak vytvořit podobné dílo doma a taky otázky, které vás navádí k podrobnějšímu zkoumání díla a jeho pochopení.. Mimo jiné tu najdete díla od těchto umělců: Picasso, Hepworth, Ofili, Moore, Klee, Pollock, Blake a Gilbert & George.

Kartičky ilustrovala Sarah Richardson, umělkyně a lektorka na Goldsmith's College and the Institute of Education. Využila při výrobě Art in a Box své zkušenosti z výuky. Tato sada kartiček by měla dětem nabídnout vhled do světa umění a zároveň podnět k vytvářní vlastních děl. Mrkněte níže na Youtube video, kde Sarah sadu představuje (v angličtině).

Art in a Box v roce 2006 získala zlatou cenu Oppenheim Toy Portfolio. Hračky, které soutěží o tuto cenu jsou vybírány odborníky na vývoj a výchovu dětí a dětskou literaturu, a jsou testovány i samotnými dětmi.

!! Art in a Box je v angličtině!!

This new edition of the hugely successful 'Art in a Box' is an ideal way of introducing children to the world of art and encouraging them to use their own artistic creativity. Ideal for children's entertainment at home or as a resource for teachers in the classroom, 'Art in a Box' contains twenty A5 cards each depicting a work from Tate's collection, with a range of related art activities detailed on the reverse including painting, collage, textile, photography and sculpture.

Sarah is an artist, a teacher and an educational consultant and is a visiting lecturer at Goldsmith's College and the Institute of Education. Drawing on her extensive experience in the classroom she has developed 'Art in a Box' as a tool to inspire children about art and to get them making their own.

Each card features a full colour image of an art work with activity notes on the back. The notes encourage children to notice details about the art work, and then gives them clear instructions on how to make their own work of art in a similar vein. Artists featured include Picasso, Hepworth, Ofili, Moore, Klee, Pollock, Blake and Gilbert & George.

Contains: 20 colour a5 cards, glossary of key terms, practical tips, colour wheel.

Winner of the 2006 Oppenheim Toy Portfolio Gold Award.
Kartičky jsou

Kartičky jsou

na pevnějším papíře, uložené v šikovné krabičce.
Patrick Caulfield
Patrick Caulfield
Chris Ofili
Chris Ofili
Karel Appel
Karel Appel
Věk: 5 +
18.05.18 11:24
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one