Mořský život - výtvarná sada s fixy

Výrobce: Djeco (Francie)
Kód: Dj33
Dostupnost: Skladem
-15%
488 Kč
414 Kč
Krásná výtvarná sada Mořský život obsahuje čtyři výjevy z mořských hlubin, kreslený návod, který nám ukáže jednu z možností, jak scenérie vybarvit, 5 fixů, které jsou oboustranné - na jedné straně mají jemnější a delší hrot a dá se s nimi malovat skoro jako štětcem, na straně druhé je hrot hrubší, jako je u fix obvyklé -, a lahvičku perleťové barvy, kterou můžete dotvořit obrázky. Každý z obrázků má vlastní název: Trojčata (Les triplés), Na cestě (En route), Půlnoc (Midnight) a Rodinka (En famille). Pokud pojedete podle návodu, tak máte každý z obrázků hotový zhruba za 35 minut. Ovšem my navrhujeme: nenechte se svazovat! Udělejte si vlastní, úplně jiné obrázky!!

Obrázky jsou již částečně vybarvené, některé části jsou však ponechané bílé a právě na ty se maluje přiloženými fixy (na úvodní fotografii je obrázek Rodinka částečně již vybarvený mou dcerou).

A naše rada na závěr: pozor, perličky déle schnou, tak neudělejte tu chybu jako my a nedávejte je hned zpět do krabičky, jinak se vám splácnou!
Zvolili

Zvolili

jsme si obrázek Rodinka.
Věk: 7 +
Všechny

Všechny

čtyři obrázky - takto je dostanete do ruky.
Návod

Návod

jasně ukazuje, jaké fixy a z jaké strany se mají použít.
Detail

Detail

perliček (to byla asi největší zábava).
Obal.

Obal.

Naznačený

Naznačený

postup: dokreslím obrázek, přidám perličky.
13.05.18 20:09
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one