Skládačka plovoucí lodě

Výrobce: Djeco (Francie)
Kód: Dj142
Dostupnost: Skladem
257 Kč
Z této sady složíte celkem 15 lodí: 5 různých typů ve třech různých velikostech. Nejmenší loďky mají stěžen s vlajkou, větší mají krom toho i plachtu a ty největší mají stěžen s vlajkou a s provázkem, na nichž visí dalších 6 malých vlaječek. Loďky sestavíte z přiložených papírů, ozdobíte přiloženými samolepkymi a vlaječkami, nalodíte piráta, eskymáka, kapitána, či jiného mořeplavce a můžete se účastnit lodní bitvy ve vaší vaně.

Sučástí je obrázkový návod.
Námořník,

Námořník,

kapitán a pirát.
Stěžně

Stěžně

s vlaječkami.
Hráli jsme si za vás
Výrobce tvrdí, že loďky jsou nepromokavé - tomu se nám nechělo věřit, tak jsme to vyzkoušeli. Papír na loďky je skutečně jakoby navoskovaný, takže by určitou dobu ve vodě měl vydržet. My jsme naše loďky nechaly plavat asi dvě hodiny a zjistili jsme, že pokud jsou lodičky dobře složené, a nedostane se dovnitř moc vody, tak vydrží bez problémů. Problém u nás ve vaně nastal s loďkou největší, která má kromě stěžně i provázek s vlaječkami. Provázek je poměrně těžký, a stožár (alespoň se nám zdá) není narozdíl od loďky samotné z nepromokavého materiálu. Když se nám dostalo poměrně dost vody do tohoto plavidla, tak se stožár namokřil, nevydržel tíhu provázku a ohnul se u očka (viz fotky). Navrhujeme toto řešení - buď zpevnit stožár tohoto typu lodi třeba kouskem špejle, použít tenkou nit místo přiložené bavlnky, případně si udělat dírku pro provázek níže a neprovlékat očkem.
Problematický

Problematický

typ lodě.
Zde je vidět

Zde je vidět

ohnutý stěžen.
Jinak jsme sadu dost ocenili - provázek je například rozstříhán přesně na délku, kterou potřebujete (s malou rezervou), přičemž konečky jsou zavoskované, aby se netřepily. Lodičky mají z jedné strany potisk (pět různých typů), z druhé jsou jednobarevné. Nezapomeňte, že u prvního kroku musí být potisk vevnitř! (Z návodu to není moc patrné.) Pokud se do toho pustíte hr jak my, budete mít jednobarevnou loďku s potiskem pouze na střední části.

Lodičky jsme po jejich putování vysušili a nezaznamenali jsme žádné opotřebení, jsou připravené na další bitvu!
"Začištěné"

"Začištěné"

konce provázků a naše nepovedená červená lodička (má mít vně potisk).
Eskymácká loď

Eskymácká loď

se nám už vyloženě povedla!
Věk: 6 +
11.06.18 07:59
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Osobní převzetí zde bohužel není možné.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
Osobní převzetí je možné ve všední dny mezi 9-16 zde:

ELMS Service
Budova B6
Ve žlíbku 1800/77
193 00 Horní Počernice

Vždy vyčkejte na potvrzující email, jinak není možné hračky vydat.
723403040
739053950 (pouze SMS)
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one