Puntíkovánky Abeceda - omalovánky

Výrobce: Fu.Fo (ČR)
Kód: Fu24
Dostupnost: Skladem
411 Kč
Nové Puntíkovánky od Fu.fo - tentokrát s kompletní abecedou.

Tyto PUNTÍKovánky byly vyvinuty zcela v souladu s heslem Fu.fo: “učíme se a ani o tom nevíme”. S FU.Fem si totiž děti hrají, tvoří, výtvarničí a přitom se toho spoustu, snadno a úplně bez povšimnutí naučí. S těmito Puntíkovánkami si děti vytvoří si celou ABECEDU, kterou využijí jako vynikající didaktickou pomůcku (vytvořená písmenka si mohou nalepit na dveře, zavěsit pomocí obyčejných kolíčků na prádlo na nataženou šňůru,…) .

Součástí PUNTÍKovánek je pěnový váleček o průměru 18 mm, který nahrazuje štětec (je vyroben ze speciální tvrdší pěnové hmoty, která se neohýbá, neláme a drží se pohodlně mezi prsty; z puntíkovací části je opatřen barevnou pěnovkou Moosgummi, která výborně přenáší barvu).

Každé písmenko je tvořeno šedými kružnicemi o stejném průměru (18 mm), vašim úkolem je tedy trefit se puntíkovacím válečkem, namočeným do vodové barvy, do předkreslené kružnice a postupně celé písmenko dotvořit .

Písmenka jsou vždy na pozadí stránky zobrazena ve své klasické “nevypuntíkované” podobě (malé šedé písmenka) .

Na každé stránce je navíc ponecháno dostatek prostoru pro to, aby děti k písmenku dokreslily předměty, které na dané písmenko začínají (třeba letadlo či láska na písmenko L, autobus a aktovka na A, nebo klokan a kartáček na písmenko K) .
A jako autobus,

A jako autobus,

či ananas...
L jako láska a

L jako láska a

letadlo.
K jako kolo,

K jako kolo,

klokan, kos a... kouzelné nářadí!
Puntíkovánky

Puntíkovánky

jsou originálním nápadem Lenky Křupalové.
Při puntíkování

Při puntíkování

barva na válečku vysychá a získáváme krásné odstíny.
Věk: 4 +
18.07.18 20:58
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one