Puntíkovánky - Vodní svět (omalovánky)

Výrobce: Fu.Fo (ČR)
Kód: Fu21
Dostupnost: Skladem
399 Kč
Novinka! Puntíkujeme 12 vodních živočichů, jsou to: keporkak, kosatka, delfín, narval, běluha, skalára, klipka žlutá, žralok, vorvaň, chobotnice, rejnok a vorvaňovec zobatý. Každý list puntíkovánek je ve zlomu perforovaný a připravený ke snadnému odtrhnutí. Může pak být použitý třeba jako výzdoba do dětského pokoje. Součástí puntíkovánek je i plakátek se všemi zvířaty a cvičný list, na kterém si mohou děti puntíkování nanečisto vyzkoušet.

Rybky mají těla poskládaná ze samých puntíků. Ty jsou předkresleny jako světle šedé kružnice o třech různých průměrech (10 mm, 14 mm a 18 mm). Součástí balení jsou proto 3 pěnové válečky daných průměrů (tedy 10/14/18 mm), které nahrazují štětec a pomocí nichž děláme do předlohy puntíky. Válečky jsou ze speciální tvrdší pěnové hmoty, která se neláme, neohýbá a drží se pohodlně mezi prsty. Z jedné strany jsou opatřeny pěnovkou, která výborně přenáší barvu. Každý váleček je navíc právě díky pěnovce barevně odlišen pro snazší rozlišení tří různých. Stačí už jen vodové barvičky (nejsou součástí balení!) a hurá do puntíkování. Do vodovek se jen kápne trocha vody a už jen namáčíme váleček, resp. jemně "třeme" barvičky, a PUNTÍKUJEME.

PUNTÍKOVÁNÍ má navíc výborný efekt – první puntík, hned po namočení, je nejtmavší, každý další je světlejší a světlejší a děti si tak jednoduše začnou uvědomovat nejen základní barvy ale i jejich odstíny. Výhodou vodovek je, že rychle zasychají, každý puntík se tak dá překrýt dalším, klidně v jiné barvě, čímž vzniknou další a další odstíny. Děti se tak mohou naučit jaká barvička vznikne například smícháním modré a žluté, jaká, když červenou překryjeme žlutou, a podobně. Válečky jsou však téměř nezničitelné a tak dětem zůstanou i po vypuntíkování. Mohou je použít k dalšímu tvoření.

POZOR: Vodovky nejsou součástí balení.
Kosatka...

Kosatka...

Pozor, ať vás při puntíkování nekousne!
Narval může mít

Narval může mít

roh dlouhý až 3 metry!
Všichní tvoři.

Všichní tvoři.

Válečky jsou

Válečky jsou

součástí balení. Vodovky najdete u vás doma v šuplíku!
Věk: 4 +
Kroužková vazba (titulní strana chráněna průhlednou lesklou fólií).
14 listů A4 (kreslící karton 250g) + 3 pěnové válečky (průměr 10/14/18mm)
 
03.08.19 13:54
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Osobní převzetí zde bohužel není možné.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
Osobní převzetí je možné ve všední dny mezi 9-16 zde:

ELMS Service
Budova B6
Ve žlíbku 1800/77
193 00 Horní Počernice

Vždy vyčkejte na potvrzující email, jinak není možné hračky vydat.
723403040
739053950 (pouze SMS)
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one