Tip tap - interaktivní kniha na výuku francouzštiny

Výrobce: Hélium (Francie)
Kód: He8
Dostupnost: Skladem
449 Kč
© www.hrackyodjinud.cz

Kniha, kerá ožívá na vašem počítači (kompatibilní s PC i Mac). Děti si v knize vybírají obrázky, napíší slovo, kterým jsou označeny a na obrazovce se ukáže příslušný předmět (př.napíšu "maison", objeví se domeček; napíšu "chat", objeví se kočka, atd.). Pokud přidám ke slovu adjektivum (grand, petit, atd.), tak se obrázek přizpůsobí. Jakmile si ze slov vytvoříte scenérii, která se vám líbí, můžete si ji vytisknout. Součástí knihy je CD Rom. Podívejte se níže na Youtube video!

!! KNIHA JE VE FRANCOUZŠTINĚ !!
I přídavná

I přídavná

jména jsou znázorněna kresbou.
Zelenina.

Zelenina.

Un imagier novateur qui associe le livre à un jeu numérique sur ordinateur (compatible sur Mac et PC) ou sur tablette, pour initier les enfants aux premiers mots.
Dans le livre, il choisit les images qui lui plaisent, identifie les mots qui désignent ces images et tape les lettres sur son clavier pour composer des mots.
Apparaît alors à l’écran l’image correspondante. Celle-ci s’anime s’il lui est associé un autre mot (« grand », « petit », « jour »). Une fois la scène composée, on peut l’imprimer.
Slova jsou

Slova jsou

seřazena tematicky. Tady je oslava...
...a tady dovolená na horách.
...a tady dovolená na horách.
Věk: 4 +
Součástí knihy je CD ROM.
Rozměry: 23,5 x 19 cm
Stran: 64
 
28.05.18 16:10
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one