časopis Raketa č. 10

Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La27
Dostupnost: Skladem
89 Kč
Nová Raketa je rocková! Nám se v ní líbí třeba test "Kdo bys byl v Rolling Stones?" nebo dvoustrana z tanečního klubu, kde se naučíte klíčové anglické fráze pro každodenní použití, například "You are a great dancer!"

Vydavatel Labyrint píše:

Jubilejní 10. číslo má podtitul ROCK’N’ROLL a věnuje se hudbě. Děti se dozvědí, kdo položil základy populární hudby, vystřihnou si Elvise a Tinu Turner, vyzkouší originální pohybovou hru, domalují plakát Beatles nebo vyrobí vlastní hudební nástroje. Nechybí ani spojovačka hudebních nosičů, punkové koktejly, popletená kapela a oblíbené komiksy. Nově jsme připravili anglický obrázkový slovník a na výlet jedeme do Londýna. Na čísle se podíleli vedle stálých autorů dále Márdi (vypsaná fiXa), Kittchen, Jiří Franta, Jana Šrámková, Patrik Antczak a Petr Sís. Obálku nakreslila dvojice Tomski&Polanski.
Najdi rozdíly:

Najdi rozdíly:

tentokrát v hudebnm stylu.
Obraový slovník

Obraový slovník

- večer v tanečním klubu.
Papírové

Papírové

hudební nástroje - jupí!
Návod

Návod

jak si založit kapelu.
Vymalovánka

Vymalovánka

Brouci.
A tady...

A tady...

...valící se kameny!
Věk: 5 +
05.06.18 18:04
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one