časopis Raketa č. 6

Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La18
Dostupnost: Skladem
89 Kč
Raketa číslo 6 je o mláďatech, a to nejenom zvířecích, ale i lidských! Dozvíte se, jak se zrodí člověk, budete v bludišti hledat vlčata, složíte si klokana a opici, dozvíte se toho spoustu o slonech, no a to vás ještě čekají klasické rubriky: komiksy, recepty, hledání rozdílů a spoustu dalšího.

Raketa nabízí v tematických číslech komiksy, vystřihovánky, příběhy, recepty na vaření, tipy na výlety, zábavné i naučné úkoly, tajenky a hry pro děti od 5 do 10 let. Časopis, v němž není žádná reklama, sází na vizuální stránku, tvořivost i legraci, spolupracuje s mladými výtvarníky a autory z Česka i ze zahraničí. Na tomto čísle se podíleli Lukáš Urbánek a Milada Rezková (Dr. Racek), Aneta F. Holasová, Nikkarin, Nikola Logosová, Kateřina Sechovcová, Radek Malý, Eliška Walsh, Mařenka Urbánková, Tereza Beránková a další. Obálku s těhotným prasátkem vytvořil Filip Raif.
Věk: 5 +
Spousta

Spousta

informací o slonech...
Recepty

Recepty

na dobroty...
Příběh

Příběh

o zatoulaném vlčeti.
Co jsou to

Co jsou to

sourozenci?
Vystřihovánka:

Vystřihovánka:

klokan a opice.
Co se dá

Co se dá

vše vyrobit ze staré rukavice.
05.06.18 18:32
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one