Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La21
Dostupnost: Skladem
251 Kč
Novinka z nakladatelství Labyrint provádí čtenáře narozením dítěte i vším, co tomu předchází i co následuje. Nezamlčuje nic, ani menstruaci, ani sex, ani kondom, ani erekci, ani císařský řez, ani homosexuální vztahy. Vše líčí vkusně a vtipně, adekvátně věku předpokládaných čtenářů.

Labyrint píše: Také vás pokaždé přivádí do rozpaků zvědavé dotazy dětí, jak vlastně přišly na svět? Tato publikace nabízí citlivě podané a pravdivé odpovědi, navíc v zábavné a srozumitelné formě.

Cílem autorek je nabídnout rodičům a dětem knížku ke společnému čtení, aby mohli snadněji mluvit o věcech, o kterých možná není vždy snadné vyprávět. Příběhem čtenáře provází malý předškolák, který zjišťuje, jak přišel na svět on a jakým způsobem se brzy narodí i jeho očekávaný sourozenec. Chce vědět, co dělají miminka v bříšku, jak se tam vlastně dostala a proč jsou tam tak dlouho, kdy vylezou ven a proč i tatínkové nemohou mít děti a proč a jak to a ono… a máma s tátou trpělivě vysvětlují a kreslí… a malý Eda vypráví dětem, co už ví…

Výsledkem je jedinečná publikace, která otevřeně, ale zároveň laskavě odpovídá na zvědavé otázky. Čtivě napsaná a bohatě ilustrovaná kniha, na jejímž obsahu se jako odborní garanti podílela také psycholožka a gynekoložka, je určena pro malé školáky i předškoláky. Zkrátka pro všechny děti, které se začnou ptát, jak přišly na svět.
"Už jsem myslím

"Už jsem myslím

říkal, že některé máminy kamarádky mají velká břicha, a to proto, že v nich plavou miminka, ne že by snědly příliš mnoho koláčů."
Menstruace:

Menstruace:

Kromě tamponu a vložky, je tu i menstruační kalíšek! To překvapí i lecjakého dospěláka...
"Muž a žena

"Muž a žena

se spolu začnou líbat a objímat, často si pak lehnou vedle sebe a hladí se a dělají spolu i jiné legrační věci."
"Vagína

"Vagína

je takový tunel, kterým hotové miminko vyleze ven."
"Takovému

"Takovému

porodu se číká císařský řez. Ne proto, že by se přitom podávaly punčové nebo čokoládové řezy z cukrárny..."
Věk: 5 +

Napsala: Jana H. Hoffstädter
Ilustrovala: Petra Lukovicsová
120 stran
formát 170x190
pevná vazba.
barevný tisk
Ze slovenského originálu přeložil Ondřej Kavalír.
 
05.06.18 18:15
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one