Profesor Astrokocour: Hranice vesmíru

Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La30
Dostupnost: Skladem
309 Kč
I astrofyzik Jiří Grygar musel uznat, že "profesorovi Astrokocourovi se [...] zdařilo vysvětlit i ty nejnovější poznatky astronomie vědecky a přitom poutavě". Kniha vám nabídne komplexního průvodce vesmírem - dozvíte se, jak vesmír vznikl, jak se rodí hvězda, jak vypadá skafandr, co všechno je součástí mzinárodní kosmické stanice, ale i jak by mohli vypadat mimozemšťani. Průvodcem je kocour, ale spoustu věcí vám vysvětlí i myšky! A když dočtete až nakonec, dozvíte se, proč je na Měsíci zrcadlo, co je protějškem černé díry a kdy lidé vyrobili první rakety. To budete koukat!

Vydavatel Labyrint píše: Výpravná obrazová encyklopedie pro děti, která sklidila obrovský úspěch hned po svém anglickém vydání, přiblíží všechna tajemství vesmíru – od velkého třesku po planety sluneční soustavy. Profesor Astrokocour je nejchytřejší kočka, jakou asi kdy potkáte! Dokonce má titul ze skoro všech vědních oborů, jaké pod sluncem existují! A když mluvíme o Slunci, tak na to je odborník taky! V knize Hranice vesmíru vám poví všechno možné o naší hvězdě a naší planetě, o sluneční soustavě, o naší galaxii a o vesmíru. A nedá si pokoj, dokud to neprobere důkladně, protože znáte kočky: vždycky dostanou to, co chtějí!

Napsal: Dominic Walliman
Nakreslil: Ben Newman
Trocha kosmické

Trocha kosmické

módy.
Víte, jak

Víte, jak

dlouho k nám putuje sluneční světlo?
Tady najdete

Tady najdete

hypernovu a supernovu, a kupodivu ani jedna nemá nic společného se známou komerční televizí!
Na této

Na této

dvoustraně se dozvíte třeba co je to UDFj-39546284. My to už víme!
Severní

Severní

polokoule v zimě a na jaře.
Věk: 5 +
Podívejte se na

Podívejte se na

spoustu krásných originálních fotografií na blogu Pondělí! (Klikněte na obrázek.)

překlad: Richard Podaný
stran: 64
rozměry: 295 × 295 mm
celobarevné
 
02.04.18 08:05
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one