Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La17
Dostupnost: skladem
293 Kč
Nové vydání knihy Petra Síse o životě a díle Charlese Darwina, která získala mnoho cen u nás i v zahraničí.

Darwin celý život litoval, že neumí malovat. Zato uměl psát a tak se Petr Sís nechal inspirovat zejména jeho sugestivními popisy. Z úžasně propracovaných obrázků, rozsáhlých úryvků z deníků, náčrtků a map dal dohromady brilantní úvod ke studiu Charlese Darwina a jeho evoluční teorie.

Kniha vyšla poprvé na podzim roku 2003 v New Yorku a v roce 2004 získala zlatou medaili (Ragazzi Award) na Mezinárodním veletrhu dětské knihy V Boloni. Po americkém a českém vydání vyšla v dalších 30 zemích po celém světě. České vydání Stromu života se dočkalo třech dotisků. Publikace byla oceněna v soutěži Nejkrásnější knihy České republiky a získala cenu Spolku grafiků Hollar za nejkrásnější ilustrace.

V recenzi Jovanky Šotolové na iLiteratura.cz se dočteme: "Pro dětského čtenáře bude jistě cenné zvědět, jak Darwin dospěl k rozhodnutí stát se nejdříve uznávaným, prvotřídním přírodovědcem, a teprve potom publikovat své výzkumy o evoluci druhů. A ještě poučnější dočíst se, jak poctivého vědátora nakonec paradoxně málem předběhl někdo jiný. A důležité je, že v této knize se zvídavé dítě rovněž dozví, co vlastně Darwinova evoluční teorie je, jaký měla význam, jak se vyrovnávala s názorem, že svět stvořil Bůh. "
Kniha byla

Kniha byla

oceněná i za ilustrace.
Věk: 5 +
SZ1.jpg
SZ2.jpg
Přečtěte si recenze: klikněte na odkazy níže.

přeložil Viktor Janiš
2. vydání 2015, celobarevné, 50 stran, vázaná
05.06.18 18:34
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one