Zkratky - Mariana Tutschová

Výrobce: Labyrint (ČR)
Kód: La31
Dostupnost: Skladem
124 Kč
© www.hrackyodjinud.cz

"Zrovna včera jsem vybíhala strmý kopeček cestou k supermarketu a následně přeskakovala zábradlí. Moc jsem si oddechla, když jsem vše zvládla bez úhony a samozřejmě jsem si hned v zápětí zadřepovala, připomněla blízkému, co pro mě znamená a ještě na parkovišti se naučila pár nových francouzských slovíček," svěřila se Mariana Tutschová v rozhovoru pro http://www.designcabinet.cz. A její kniha Zkratky je přesně o tom: jak a kde se dá získat pár vteřin či minut a jak je následně využít. Začínáme u dvouvteřinového ušetření při zkrácení cesty přes růžek a končíme u hodinového ušetření, pokud to střihneme přes oba dálniční pruhy. Ovšem - tohle už se nám nemusí úplně vyplatit!

Pilotní verze knihy byla roku 2014 nominovaná na Národní cenu za studentský design.

Nakladatelství Labyrint píše: Tato kniha vám pomůže zlepšit kvalitu života! Zábavný a vtipně kreslený bedekr do kapsy pro žáky, studenty i dospělé. Využíváním zkratek získáváme čas, který nakonec často promrháme. Naštěstí se vám do rukou právě dostává tato kniha, která nabízí tipy, jak ho co nejefektivněji využít. V knize jsou pro lepší orientaci seřazeny dle ušetřeného času, od dvou vteřin po nedohnatelný čas.
Zkratka č. 1:

Zkratka č. 1:

vezmeme to přes růžek.
Při kvapné

Při kvapné

cestě přes růžek nás může potkat nemilé překvapení...
Typ zkratky:

Typ zkratky:

Taínkova. Ztracený čas: 8 hodin.
Věk: 5 +

Rozměry: 115×165 mm
dvoubarevný tisk
počet stran: 128 (nestránkováno)


 
02.04.18 07:42
petra.dominkova
!!! POZOR !!!
Nemáme kamenný obchod, adresa je pouze sídlo firmy.
Slouží po předchozí domluvě i jako výdejní místo.

Hračky Odjinud
Slezská 65
Praha 3 - Vinohrady
130 00
hrackyodjinud@gmail.com
+420 705114823
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách. Dozvíte se, co je u nás nového, získáte přístup k našim soutěžím a můžete se s námi podílet na výběru zboží pro náš obchod. Newsletter rozesíláme maximálně jedenkrát měsíčně a každý bude obsahovat i slevový kupón. Zapsáním emailu do formuláře níže vyjadřujete souhlas se "Zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru", odkaz na ně najdete níže.

TOPlist
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

(Platí výhradně u plateb v hotovosti.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one